Info o nákupe

 
 

AKO SI MÁM OBJEDNAŤ TOVAR?

1. Tovar si môžete objednať vložením do elektronického nákupného košíka. Podmienkou je vyplnenie údajov v registračnom formulári. Po zaslaní objednávky Vám bude  doručený email s potvrdením objednávky.

2. Objednávka e-mailom na adresu pandaobchod@gmail.com, napíšete nám presný názov tovaru, počet ks/bal. Uveďte Vaše celé meno, presnú adresu a tel. číslo a spôsob platby osobný odber alebo dobierka + 2,5 € k cene tovaru a doprave).

3. Telefonicky na tel. čísle  0905 525931 alebo 0908 388567.

AKÁ JE DOBA DORUČENIA OBJEDNÁVKY?

Objednávky expedujeme zvyčajne na druhý pracovný deň. Dodacia doba po vyexpedovaní objednávky je obvykle do 24 hod. v pracovných dňoch.  V prípade, že nie je možné odoslať tovar podľa uvedenej dodacej lehoty, budeme Vás kontaktovať pre upresnenie a vyžiadame si Váš súhlas.

KOĽKO STOJÍ DOPRAVA

Pri nákupe do 20,-€ je možný len osobný odber!

Objednaný tovar zasielamena dobierku alebo kuriérskou službou po celej SR. Za dopravu a balné účtujeme 6,6 €. Pri nákupe nad 200-€ dopravu ani balné neúčtujeme.

AKO STORNUJEM OBJEDNÁVKU

Objednávku môžete zrušiť pred vyexpedovaním tovaru nasledovne: zaslaním emailu na pandaobchod@gmail.com, kde uvediete číslo zrušenej objednávky,  alebo telefonicky na tel. čísle 0905 525931 alebo 0908 388567.

AKO ZAPLATÍM ZA TOVAR?

Dobierka pri prevzatí tovaru - za túto možnosť účtujeme poplatok 2,5 € k cene za tovar a dopravu