Informácie o nás

   Našu firmu sme založili v roku 1997. Zaoberali sme sa maloobchodným predajom zábavnej pyrotechniky.Od roku 2001 realizujeme ohňostroje na rôznych akciách a oslavách.
   V našom veľkoobchode ponúkame široký sortiment zábavnej pyrotechniky  a výrobky profesionálnej pyrotechniky .V našej práci kladieme dôraz na profesionalitu, pretože nám ide predovšetkým o spokojnosť zákazníkov a spokojný môže byť len zákazník, ktorý vie čo kupuje, je oboznámený s farebnosťou, výškou efektu a v neposlednom rade s bezpečnou manipuláciou s jednotlivými výrobkami.

   Zábavná pyrotechnika sa stala neoddeliteľnou súčasťou osláv nielen Vianoc, Silvestra a Nového roku, ale aj iných udalostí a sviatkov počas celého roka. Od doby keď jediným symbolom Vianoc v oblasti zábavnej pyrotechniky boli vianočné prskavky sa na našom trhu mnoho zmenilo a obľubu u spotrebiteľov si našli fontány, rakety, guľové bomby, kompakty ale aj ostatná zábavná pyrotechnika.

   Kombináciou týchto výrobkov vzniká jedinečná svetelná show, ktorá rozžiari nočnú oblohu tisíckami svetiel a farieb. Ide o umenie, trvajúce niekoľko minút, či sekúnd, avšak prinášajúce nezabudnutené zážitky.
   Výrobky, ktoré ponúkame, spĺňajú všetky legislatívne podmienky a sú označené slovenskými  návodmi na použitie. Väčšina výrobkov obsahuje aj návody na použitie v českom,  nemeckom a anglickom jazyku.